پرتال جامع بازاریابی دیجیتال دکتر وثوقی

بازاریابی دات کام

نیازسنجی و برنامه‌ریزی طراحی سایت

اولین و مهمترین گام، استخراج نیازمندی‌های پروژه است. یعنی اینکه سایت قرار است چه امکاناتی ارائه کند و چه نیازهایی از کاربر برطرف سازد.

تحقیق و بررسی محتوا

بعد از نیازسنجی و دریافت درخواست‌های کارفرما، تیم فنی به بررسی و تحلیل محتوای گردآوری شده می‌پردازد و بهترین راه جهت ارائه آن‌ها در سایت را پیشنهاد می‌کند. این محتوا شامل متن، تصاویر، لوگوی تجاری، اطلاعات تماس، درباره ما، لیست محصولات، خدمات، رنگ سازمانی و … است.

طراحی قالب اصلی سایت

تیم فنی ما با توجه به طرح اولیه، اقدام به طراحی صفحات سایت کرده و تمام ملاک‌های طراحی استاندارد را رعایت می‌کند. رنگ سازمانی و لوگو نقش مهمی در طراحی سایت دارند.

کدنویسی سایت

تیم فنی ما آماده است طرح نهایی را دریافت کرده و بر اساس آن روند برنامه‌نویسی را آغاز کند. کدهای یک سایت حکم اسکلت‌بندیِ ساختمان را دارد، لذا تمام توجه و دقت خود را در انجام بهینه‌ترین کدنویسی انجام داده و آخرین تکنولوژی‌ها و استانداردهای دنیای وب را در آن دخیل می‌کنیم.

ورود اطلاعات اولیه سایت

پس از اتمام کدنویسی، مرحله دیتاگذاریِ اولیه آغاز می‌شود. در واقع در این گام سایت را تا حدودی آب‌بندی می‌کنیم.

تست و بازنگری سایت

در مرحله بازنگری و تست، یک فضای هاست نمونه تهیه شده و سایت به طور کامل در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد تا به عنوان هم مدیر و هم کاربر با آن کار کند و تمام نظرات خود را به ما منتقل کند.

تحویل و آموزش کار با پنل سایت به مشتری

حالا نوبت به انتقال دانش از ما به کارفرما می‌رسد. پس از اتمام مراحل طراحی سایت، یک جلسه 2-3 ساعته متشکل از مدرس فنیِ ما و حداکثر 2 نفر از نمایندگان پروژه برگزار خواهد شد. در این جلسه تمامی امکانات سایت و نحوه کار کردن با آن‌ها در قالب سئوال و جواب، توضیح داده می‌شود.